Zapewne nie raz zdażyło Wam się zaspać ;)? Według statystyk, około 40% ludzi "przesypia" godzinę pobudki. Typowy budzik po prostu nie działa wystarczająco skutecznie. Zaś Uciekające Budziki nie pozwalają zaspać do szkoły, pracy czy na ważne spotkanie.

Jeżeli użytkownik postanowi, że ma ochotę na drzemkę, to budzik TOCKY skoczy z szafki nocnej i tocząc się będzie uciekał po pokoju - zdterminowany, aby ponieść śpiocha z łóżka. Z takim budzikiem żadan pobudka nie jest nudna, dlaczego? Ponieważ jest on wyposażony w mikrofon, dzięki któremu można nagrać własne wiadomości pobudek np. głos ukochanje osoby, budzącej rano czy też szczekanie psa, lub pianie koguta, - co tylko chcemy. Dzieje się tak ponieważ, TOCKY można za pomocą gniazda USB podłączyć do komputera i wgrać ulubiony utwór mp3. 

Zaś Clocky to budzik, który można uspić tylko raz, po upłynięciu czasu drzemki Clocky stoczy się z szafki nocnej i rozpocznie swoją wędrówkę po sypialni robiąc przy tym dużo hasłasu - obudzi każdego śpiocha!

 

 
Zarówno Budzik Tocky jak i Clocky mają klasę są eleganckie i wysublimowane. Idealnie nadają się na prezent dla wszystkich gadżeciazy - fanów nowinek technologicznych. Dzięki swojej innowacyjności są nie tylko produktem użytkowym ale także idealnym uzupełnieniem wnętrza. 
Goroąco polecamy każdemy śpiochowi jak i miłośnikom najnowszych trendów.
 
 
 
Dziękujemy za udostępnienie informacji o produkcje firmie www.uciekające-budziki.pl.