Co do specyfikacji technicznej to na razie niewiele wiadomo. Laptop będzie wyposażony w szerokokątny ekran 17 cali pokryty powłoką antyrefleksyjną, dysk twardy SSD (Solid State Disk) wykorzystujący pamięć flash o pojemności 128 GB i napęd Blu-Ray. Komputer ma być także wyposażony w wyjątkowy system oczyszczania ekranu. Jak na razie nie wiadomo co to znaczy.

 

Oczywiście taka wysoka cena komputera nie może wiązać się tylko z podzespołami. Mimo obecności nowego napędu Blu-Ray, do obudowy trzeba by włożyć wyłącznie technologię prototypową by osiągnąć tak zawrotną kwotę. Wiadomo już, że notebook firmy Luvaglio będzie miał diamentowy włącznik, a wybór materiału, z którego producent "wykuje" obudowę będzie indywidualne konsultowany z klientem.

Myślę, żę tego rodzaju gadżet ( fakt bardzo luksusowy ) sprawdzi się w bardzo dużych korporacjach lub konkursach, które jednocześnie będą reklamą dla firmy.

 

 

Nie jesteśmy zainteresowani produkcją masową, zostawiamy to innym – mówi producent. – Zapewniamy, że wszystko co robimy przerośnie wszelkie oczekiwania.

 

Sylwia Pietrzak