Bracia Adrian i Jeremy Wright ze studia projektowego DesignWright z Londynu zaprojektowali bardzo ciekawy wizualnie i funkcjonalnie zestaw modułowy przyborów biurowych. Projekt został wykonany na zlecenie firmy LEXON z Francji. Londyńscy projektanci stworzyli linię produktów z okazji 20-tej rocznicy LEXON'a.

Kolekcja BURO obejmuje: zszywacz, dziurkacz, kalkulator, lupę, taśmę klejącą, kalendarz i hub usb z czytnikiem kart pamięci.

Kolekcja BURO jest dostępna w trzech kolorach gradientowych: zielony, niebieski i fioletowy i wykonana jest z tworzywa sztucznego wykończonego gumą silikonową.

Wszechobecne przedmioty takie jak zszywacze, dziurkacze i kalkulatory zaśmiecają większość naszych biurek. Rzadko mamy uczucie, że te wszystkie przedmioty biurowe są całością i pracują dla nas. Tutaj projektanci znaleźli rozwiązanie i stworzyli szereg narzędzi biurkowych, które działają dobrze i dobrze wyglądają, zarówno indywidualnie jak i jako zestaw.

Kolekcja BURO gromadzi narzędzia spotykane często na biurku w spójną całość.
Każdy z przedmiotów ma charakterystyczny prosty blok i dzięki temu mogą być starannie wyrównane lub ułożone w dowolnej orientacji podobnie jak zbiór książek.

Kolekcja BURO LEXON jak i inne produkty LEXON są dostępne w Orange Vision / www.ovm.pl