Kategorie

Znajdź gadżety w Twoim województwie

Artykuły

  • Wyszukiwanie zaawansowane

D-vice

Lutycka
60-415 Poznań
tel.: 61 86 85 671
fax: 61 86 85 692

Seika istnieje na rynku Polskim od 11 lat, byliśmy pierwszym dystrybutorem marki Fruit of the Loom w Polsce. W 2000 roku rozpoczęliśmy wyłączną dystrybucje szwedzkiej marki Harvest i Printer, odzieży promocyjnej najwyższej jakości, która pomogła w zbudowaniu identyfikacji korporacyjnej wielu znanych marek w Europie. Doświadczenie wykazało, że firmy oraz organizacje, które uznają wysoką jakość jako kluczowy element w komunikacji marketingowej, najczęściej wybierają nasze produkty jako wsparcie do szeroko rozumianych działań promocyjnych.

W tym roku poszerzyliśmy naszą ofertę o nową markę odzieży promocyjnej SOLS oraz wprowadziliśmy innowacyjne gadżety elektroniczne D-vice dla klientów poszukujących bardziej kreatywnych i niecodziennych rozwiązań.

W 2007 roku Seika zostanie przyłączona do jednej z największej grupy tekstylnej w Europie szwedzkiego koncernu NEW WAVE GROUP do którego należy marka Harvest i D-vice oraz 80 innych marek z branży produktów promocyjnych. Dla Nas i Naszych klientów oznacza to lepszy serwis oraz potężny magazyn gotowych produktów w Polsce z czasem realizacji zamówień do 48 h.
 

powrót »